Strona używa ciasteczek

Wytwórnia betonu 608-675-985

Wytwórnia betonu - Fabryka Domów "Bogucin" oferuje beton towarowy, stabilizacje, beton z domieszkami chemicznymi, podbudowy betonowe.

Dla potrzeb obsługi dostaw betonu posiadamy własne betonomieszarki o pojemnościach od 6m3 do 10m3. Dysponujemy pompami do betonu o wysięgu 24m. Dostawy realizujemy w okolicach Pionek, Radomia, Kozienic, Puław i Zwolenia.

węzeł betoniarski
węzeł betoniarski
węzeł betoniarski
węzeł betoniarski
1
2
3

Oferujemy równiez usługi sprzętem typu: koparkoładowarka, koparka, ładowarka, koparka linowa, samochód dostawczy z HDS, ciągniki siodłowe z naczepami, samochody samowyładowcze.

4
5
6

Beton towarowy dostarczamy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i firm. Fabryka z racji swojej lokalizacji jest w stanie obsłużyc klientów z pobliskich miejscowości od Kozienic, przez Pionki, Radom aż do Puław czy Zwolenia. Gwarantując przy tym najwyższą jakość betonu towarowego i szybką dostawe. Lokalizację naszej firmy znajdą Państwo na stronie Kontaktu.

Jeśli jednak znajdują sie Państwo dalej niż Radom, Kozienice, Puławy, Zwoleń czy Pionki to prosimy o kontakt z nami, na pewno mamy dla Państwa korzystną oferte!

Wykonujemy równiez badania wytrzymałości betonu na próbkach dostarczonych przez klientów.

1
2
3
6